7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Charles Hoguet (1821-1870)
Interieur met kokende vrouw bij een haardvuur
paneel, gesign. l.o., 16 x 12 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Overboden