7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4545
update-catalogue
Louis Albert Roessingh (1873-1951)

Heidelandschap

doek gesign. r.o., 30 x 34 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden