020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4545
Louis Albert Roessingh (1873-1951)
Heidelandschap
doek gesign. r.o., 30 x 34 cm.
[1]
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Hamerprijs:
€ 320
Overboden