5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;
twee tekeningen, 30 x 40 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden