1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973844
Catalogusnummer: 4823
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;

Figuren en vee

twee tekeningen, 30 x 40 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €