5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hollandse school, 19e eeuw, twee schilderijen;
Figuren op een bevroren vaart
tweemaal paneel, 20 x 23,5 cm. en 12,5 x 18,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Overboden