1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4805
Catalogusnummer: 4805
Hollandse school, 19e eeuw, twee schilderijen;

Figuren op een bevroren vaart

tweemaal paneel, 20 x 23,5 cm. en 12,5 x 18,5 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €