14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1700-1779 - Crockery and glassware
Catalogue number: 1768
Verguld glazen likeurset op dienblad en Boheemse kristallen bokaal, 19e eeuw

[7]

Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60

Hammer price: € 60