5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Vijf diverse diploma's en prijzen uitgereikt aan H.J. van der Weele
Herkomst: nalatenschap H.J. van der Weele.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Overboden