5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4858A
update-catalogue
Vijf diverse diploma's en prijzen uitgereikt aan H.J. van der Weele

Herkomst: nalatenschap H.J. van der Weele.

[map]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden