Catalogusnummer: 4858
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw;

w.b. H.J. van der Weele. Herkomst: nalatenschap H.J. van der Weele.

[map]

Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120