6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5177
Lucebert (1924-1994)
Zonder titel
litho, gesign. l.o., 50 x 60 cm., 75/100
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90