Catalogusnummer: 4810
Rembrandt van Rijn (1606-1669)

Het sterfbed van Maria

ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700