1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973956
Catalogusnummer: 4810
Rembrandt van Rijn (1606-1669)

Het sterfbed van Maria

ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm.

Taxatie: € 400 - 800
Hamerprijs:

Totale kosten: €