12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, cloisonné dekselpotje, 20e eeuw,
met draaiend deksel, ingelegd met pioenrozen en prunus op een zachtgele ondergrond, op houten standaard
China, cloisonne vessel and cover, 20th century, inlaid with peony and prunus on a pale yellow ground, on wood stand
Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30