1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973963
Catalogusnummer: 4853
Willem van Konijnenburg (1868-1943)

Neushoornvogel. Hierbij reproductie van een portret van Napoleon

krijt, gesign. l.o., 23 x 14,5 cm.

Taxatie: € 40 - 60
Hamerprijs:

Totale kosten: €