5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Willem van Konijnenburg (1868-1943)
Neushoornvogel. Hierbij reproductie van een portret van Napoleon
krijt, gesign. l.o., 23 x 14,5 cm.
Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Overboden