Catalogusnummer: 2527
Mogelijk Frankrijk, geelgeglazuurde en vergulde porseleinen kop en schotel, 19e eeuw,

(schotel met chip)

diam. 13 cm

Taxatie: € 70 - € 90
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180