2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 606
Duitsland, twee diverse broodmanden, Jugendstil,

ovaal op vier pootjes met ajour rand waarin twee cartouches met bloem en bladmotieven en twee gebogen grepen, Mt. Brückmann & Söhne Heilbronn 1805-1973, winkelier Schneider Berlijn, ovaal met opengewerkte schuinopstaande rand met Mt. Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd vanaf 1860, en een ovaal gelobde mand met grepen gemerkt 12 Löth en meesterteken in letter monogram, eind 19e eeuw, alle 3e gehalte,

l 38,5 x 24 cm, 21 x 13,5 cm, l 26 x 13 cm, 680 gr.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340