Duitsland, set van zes opdienvorken, Jugendstil, Engeland, PLEET/ONEDEL peper- en zoutstel, Art Deco,
heften versierd met gestileerde florale motieven, vergulde vorken in etui, met meesterteken, ovale houder met hengsel, twee strooiers en mosterdpotje met lepel, winkelier Begeer, Van Kempen & Vos, 3e gehalte
stel 10,5 x 13 cm, bruto 206 gr.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50