12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3045
Bamboe penseelpot, 19e eeuw,

met gestoken relief van go-spelende figuren in landschap. Met aankoopnota Pranger Aziatische Kunst, Amsterdam, 2010

h. 13 cm.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120