12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Bamboe penseelpot, 19e eeuw,
met gestoken relief van go-spelende figuren in landschap. Met aankoopnota Pranger Aziatische Kunst, Amsterdam, 2010
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120