14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.
De vaas met ringen als oor en archaische motieven. Gemerkt
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80