3e zitting - Woensdag 10 juni 10.00 uur: 4000-4039 - Chandeliers and mirrors
Catalogue number: 4038
Rechthoekige spiegel in olijfhouten lijst, 17e eeuw,

met gestoken en opengewerkte notenhouten kuif (samengesteld)

h. 82 en br. 47 cm

Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 1,250
Hammer Price: € 1,250

Hammer price: € 1,250