3e zitting - Woensdag 10 juni 10.00 uur: 4000-4039 - Chandeliers and mirrors
Rechthoekige spiegel in olijfhouten lijst, 17e eeuw,
met gestoken en opengewerkte notenhouten kuif (samengesteld)
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 1,250
Hammer Price: € 1,250