7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Clara Buining-Bruins (1859-1922)
Interieur met lezend meisje
doek, gesign. r.o., 57 x 45 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Overboden