6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Modern art from Private Collections
Catalogue number: 5167
Kees Franse (1924-1982)

Gezicht op een boerderij. Hierbij schilderij door Jeanne Mallant.

inkt en aquarel, gesign. r.b., 23 x 54 cm. en board, gesign., 16 x 16 cm.

Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70

Hammer price: € 70