1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
IMG_3155
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4853
update-catalogue
Engelse school, 19e/20e eeuw

Diverse tekeningen en grafiek

[ds]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden