in messing kast. Hierbij Duitsland, zakmicroscoop en Frankrijk, muntgewicht doos, 18e en 19e eeuw, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Hamerprijs: € 150