16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1217
Drie zak kompassen, 18e / 19e eeuw,

hierbij een micrometer in kistje, een Rabone & Sons meetlint en messing duimstok, in mahoniehouten vatting, en een Chinees waarzeggerskompas, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

[8]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200