14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Plated objects and objets de vertu
Twee handgeschilderde waaiers, 19e eeuw.
Hierbij China, twee parasols, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100