14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Twee handgeschilderde waaiers, 19e eeuw.
Hierbij China, twee parasols, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100