1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4887
Victorien Harel (1877-1954)
Landschap
licht beschadigd,
doek,
33 x 46 cm.
gesign. r.o.,
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40