99843879
Catalogusnummer: 4887
Victorien Harel (1877-1954)

Landschap

licht beschadigd,

doek,

33 x 46 cm.

gesign. r.o.,

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40