Catalogusnummer: 2847Q
China, vier koppen en zeven schoteltjes, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli

(w.b. beschadigd)

diam. 15 cm.

[12]

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575