Theo Dobbelman (1906-1984)
Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap
aquarel, gesign. r.o., '54, 56 x 37 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280