Catalogusnummer: 4948
Theo Dobbelman (1906-1984)

Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap

aquarel, gesign. r.o., '54, 56 x 37 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280