1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Leslie Mumford (20e eeuw)
verso etiket met tekst 'Jaffa, painted during 1914 war by Leslie Mumford
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180