4901
Catalogusnummer: 4901
Leslie Mumford (20e eeuw)

Gezicht op Jaffa

doek,

45 x 55 cm.

gesign. l.o.,

verso etiket met tekst 'Jaffa, painted during 1914 war by Leslie Mumford

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180