Samuel Henri Mendes da Costa (1845-1923)
Wandelend paar in een park
aquarel, gesign. r.o., 1869, 24 x 40 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60