1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974109
Catalogusnummer: 4807
Samuel Henri Mendes da Costa (1845-1923)

Wandelend paar in een park

aquarel, gesign. r.o., 1869, 24 x 40 cm.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs:

Totale kosten: €