1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974110
Catalogusnummer: 4816
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Gezicht op een dorp met molen

houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 42 x 35 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €