5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Gezicht op een dorp met molen
houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 42 x 35 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Overboden