5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4816
update-catalogue
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Gezicht op een dorp met molen

houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 42 x 35 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden