Willem Witsen (1860-1923)
Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug
ets en aquatint, gesign. r.o. (signatuur mogelijk later gezet), 40 x 50 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360