1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974114
Catalogusnummer: 4843
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Molens in de Zaanstreek

houtskool, gesign. r.o., 23 x 41 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs:

Totale kosten: €