1e zitting - Dinsdag 9 juni 13.00 uur: 0001-0213 - Juwelen
Catalogusnummer: 22
18krt. Gouden bloembroche, 19e eeuw,

gezet met een oud slijpsel diamant, ca. 0,75ct. VSI2/H (chips). Gezet in zilveren chaton in een entourage van zilveren meeldraden. Oppervlakte van de bloemblaadjes is behandeld, zodat het een mooie intense kleur heeft en mat is. Zilveren steeltje, gezet met roosdiamanten. (reparatie achterzijde). In etui. Franse keuren

bruto 12,1 gr., lengte 4,5 cm.

2

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925