2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 547
België, paar eierdopjes en paar lepels in etui,

klokvormige voet en kelkvormige houder, gemerkt meesterteken en winkelier Sturbelle Frères Bruxelles, lepeltjes met ander meesterteken gemerkt, 1e gehalte,

h 5,5 cm, l 13 cm, bruto 137 gr.

5

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80