België, paar eierdopjes en paar lepels in etui,
klokvormige voet en kelkvormige houder, gemerkt meesterteken en winkelier Sturbelle Frères Bruxelles, lepeltjes met ander meesterteken gemerkt, 1e gehalte,
h 5,5 cm, l 13 cm, bruto 137 gr.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80