1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974142
Catalogusnummer: 4832
Johannes de Haas (1832-1908)

Grazend kalf

paneel, gesign. r.o., 17,5 x 20,5 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €