020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4962
Jan van der Linde (1864-1945)
Dorpsgezicht
maroufle, gesign. l.o., 22 x 23 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Hamerprijs:
€ 260
Overboden