1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4801
Catalogusnummer: 4801
Hollandse school, mogelijk 17e eeuw

Portret van een jongeman

doek, 39 x 33 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €