020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4801
Hollandse school, mogelijk 17e eeuw
Portret van een jongeman
doek, 39 x 33 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Hamerprijs:
€ 525
Overboden