Paar verguld bronzen sculpturen, 19e eeuw;
Jagers met harnas, elk met jachtbuit in de hand. Op ronde roodmarmeren voet
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320