Delft, De Grieksche A, een paar dore aardewerk vaasjes, eerste kwart 18e eeuw,
elk gemerkt voor Pieter Kocx, beschilderd met vogels in een bloementuin (chips en frits)
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400