12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, een collectie van zes houten zegels en een inktsteen, 19e/20e eeuw,
de inktsteen gemodellerd en verguld met geleerden aan een tafel (kleine beschadigingen en barsten)
China, a collection of six wood seals and an inkstone, 19th/20th century, the inkstone modelled and gilt with scholars at a table (small damages and cracks)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300