1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974265
Catalogusnummer: 4812
Johannes Bosboom (1817-1891)

Kerkinterieur Alkmaar

potlood en aquarel, gesign. m.o., 22,5 x 15 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €