14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Grote speculaasplank, 19e eeuw;
met decoratie aan beide zijdes van man en vrouw. Herkomst: Bakkerij Simons, Elandsgracht. Komt van grootvader direct van de bakkerij.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140