7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Daan Mühlhaus (1907-1981)
Stadsgezicht Parijs met gezicht op de Seine
doek, gesign. l.o., 61 x 80 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Overboden