Louis Wièse, 18krt. gouden broche, 19e eeuw,
in de vorm van een opengewerkte klaver, in het midden gezet met een cabochon geslepen saffier. In de hoeken gezet met een natuurlijke parel. Franse keuren, gemerkt met signatuur en meesterteken
bruto 9,9 gr., lengte 3 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800