Delft, kapitaal vijfdelig kaststel, laat 19e eeuw,
geribd model, met Chinoiserie decor van pagodes en bloemen bij hekwerk in vakkan. Gemerkt De Porceleijne Bijl (één dekselvaas met randschilfers)
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800